XS
SM
MD
LG
Надіслати заявку
і ми оперативно зв'яжемось з Вами
Надіслати
Дякуємо Вам за звернення до KM Disti

Ми зв'яжемося з Вами максимально швидко.

Пн - Пт 9:00 – 18:00
Укр   Eng
Інформація про компанію

Компанія КМ Дісті розпочала свою діяльність в 1991 році, як дистриб'юторський напрямок "Квазар-Мікро" і перший представник провідних світових IT виробників на території пострадянського простору. Вже з перших днів роботи, компанія показала себе, як надійний і потужний канал постачання новітніх інформаційних технологій на ринки країн СНД і Східної Європи.

Всі ці роки КМ Дісті збалансовано розвиває продуктовий портфель, нарощує технологічну базу, розробляє партнерські програми і гнучко змінює їх, адаптуючи до реалій і до запитів ринку.

У портфелі компанії обладнання від провідних світових виробників в сегменті мережевих рішень, серверів і систем зберігання даних, систем безперебійного живлення і прецизійного кондиціонування, друкуючих пристроїв і оригінальних витратних матеріалів, комп'ютерних та серверних комплектуючих.

КМ Дісті концентрується в своїй політиці на співпрацю, його ефективності і вигоді для партнерів. Для компанії основна цінність, це партнери, їх задоволеність, довіра і бажання подальшого спільного бізнес розвитку.

Асортимент продукції, відпрацьовані умови оплати, оперативна логістика, швидкість у прийнятті рішень, можливість швидкого виконання нестандартних запитів та отримання результату по нетривіальним завданням - це те, що КМ Дісті активно застосовує для створення партнерам оптимальних умов роботи і взаємовигідного співробітництва.

Реальні цілі, відкритий діалог, виконання зобов'язань, індивідуальний підхід до кожного партнера в нашому бізнесі грає дуже важливу роль і для нас має величезне значення.

Партнерство з КМ Дісті
Багаторічний досвід роботи на IT ринку
Команда професіоналів
Висока
компетенція
Ефективна і надійна логістика
Ексклюзивні цінові пропозиції
Оригінальна продукція
Індивідуальний підхід
Репутація надійного партнера
Першокласний сервіс
Офіційна гарантія
Виробники
Новини та події
Новини компанії