XS
SM
MD
LG
Надіслати заявку
і ми оперативно зв'яжемось з Вами
Надіслати
Дякуємо Вам за звернення до KM Disti

Ми зв'яжемося з Вами максимально швидко.

Пн - Пт 9:00 – 18:00
Укр   Eng

Комп'ютерні комплектуючі

Intel

Intel (NASDAQ: INTC), визнаний лідер в напівпровідникової промисловості, яка формує майбутнє центрів обробки даних, комп'ютерних та комунікаційних технологій, які в свою чергу є основою світових інновацій. Інженерно-технічна експертиза компанії Intel допомагає вирішувати найскладніші завдання в світі, допомагає захищати і об'єднувати мільйони пристроїв і інформаційних інфраструктур в єдиний інформаційний простір.

Zotac

Компанія ZOTAC, глобальний виробник, відомий своїми інноваційними, високопродуктивними і високотехнологічними рішеннями.
Назва ZOTAC утворено поєднанням слів «zone» (зона), яке підкреслює видатні досягнення компанії в області виробництва комп'ютерів і компонентів для ПК, і «tact», що вказує на великі знання і практичний досвід в області виготовлення високоякісних продуктів.

ARKTEK

У ARKTEK ми прагнемо запропонувати вам велич в іграх, пропонуючи передові компоненти ПК за неперевершеною ціною.

AFOX

Корпорація AFOX була заснована у 2008 році після 6-річного досвіду роботи у сфері OEM під назвою APOGEE B.S. Сьогодні в компанії зі штаб-квартирами в Гонконгу та Тайвані працює 430 осіб, є виробничий завод у Шеньчжені, компанія займається дослідженнями та розробками, як у Китаї, так і на Тайвані. Є представництва в США та Китаї. У бізнесі компанія, як і раніше, займається виробництвом графічних карт, але додатково пропонує кулери для процесорів, материнські плати, ноутбуки та аксесуари з USB 3.0.